AREA SALES MANAGER OLTENIA

3 years ago
Craiova, Dragasani, Slatina
PERIOADA NEDETERMINATA

–DENUMIRE ANGAJATOR–
    SIDE GRUP S.R.L.

–ADRESA EMAIL ANGAJATOR–
contact@side.ro

–TELEFON ANGAJATOR–
0257216644

–CERINTE PENTRU CANDIDATI —

Obligatoriu absolvent de studii superioare
Obligatoriu experienta relevanta demonstrabila in domeniul vanzarilor directe, segmentul B2B
Obligatoriu cunostinte avansate de operare calculator: E-mail, Word, Excel
Obligatoriu posesor de permis de conducere cat. B
Integritate profesionala
Abilitati de comunicare (vorbit, scris, expunere si sustinere)
Rigurozitate in respectarea cu acuratete a termenelor limita
Persoana proactiva, cu atitudine pozitiva si motivata sa performeze
Reprezinta un avantaj experienta anterioara in domeniul vanzarilor de consumabile igiena-curatenie

–OFERTA SALARIALA —
BENEFICII

Pachet salarial motivant
Masina de serviciu in regim full time
Laptop si telefon mobil
Oportunitati de dezvoltare profesionala
Apartenenta intr-o companie in dezvoltare cu o echipa tanara si dinamica

–ALTE DETALII POST VACANT —
RESPONSABILITATI

Implementarea politicilor de vanzari ale companiei la nivelul zonei Oltenia  (judetele Olt, Gorj, Dolj si Valcea)
Focus principal pe dezvoltarea portofoliului de clienti, dar si intretinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii deja existenti ai companiei in zona Olteniei
Cresterea volumului vanzarilor prin adoptarea unei atitudini profesioniste orientate catre client
Este responsabil de incasarea soldurilor in termenul contractual agreat cu clientii
Organizează activitatea proprie prin implicare activa pentru a atinge obiectivele de profitabilitate, volum de vanzare si incasari

<< INAPOI LA ANUNTURI >>

This job is Expired