TEHNICIAN ACUSTICIAN / REPREZENTANT COMERCIAL

3 years ago
Slatina
PERIOADA NEDETERMINATA

–DENUMIRE ANGAJATOR–
    CLARFON S.A.

–ADRESA EMAIL ANGAJATOR–
office@clarfon.ro

–TELEFON ANGAJATOR–
0731600617

–CERINTE PENTRU CANDIDATI —

– Abilitati de comunicare si vanzare

– Persoana ambitioasa dornica de dezvoltare profesionala

–OFERTA SALARIALA —
Pachet salarial si beneficii:

– salariu atractiv – se stabileste in urma interviului

– bonuri de masa

– comision vanzari

– telefon de serviciu

– mediu de lucru placut

– se asigura instruire

–ALTE DETALII POST VACANT —
Descrierea postului:

– Prezentarea catre pacienti a tipurilor de aparate auditive si a caracteristicilor lor

– Asigura relatia intre pacienti si departamentele companiei;

– Evidenta canalelor de trimitere a pacientilor si monitorizarea lor

-Indrumarea pacientilor la CAS si indicarea actelor necesare

-Monitorizarea pacientilor testati la punctul de lucru.

– Eliberare certificatelor de garantie pentru aparatele auditive

-Diagnosticarea preliminara a a defectiunilor aparatelor;

-Intocmirea fiselor de service conform specificatiilor;

– Efectuarea de reparatii usoare (microservice)

– Activitate de call center

– Sa prezinte actele privind eliberarea unei proteze pentru facturarea catre CAS

-Emiterea de facturi si chitante catre clienti

-Intocmeste registrul de casa

– Gestioneaza si raspunde de stocul de aparate auditive, accesorii pentru aparatele auditive, materiale de productie, de mijloacele fixe, obiectele de inventar si de numerarul din casieria punctului de lucru

<< INAPOI LA ANUNTURI >>

This job is Expired